Občinska volilna komisija Občine Komenda je na podlagi drugega odstavka 74. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – ZLV–UPB3 in 45/08 – ZLV-H) v zvezi določbami 60. člena Zakona o volitvah v državni zbor (Uradni list RS, št. 109/06 – ZVDZ – UPB1 in 54/07 – odločba US), na podlagi Javnega žrebanja za določitev vrstnega reda kandidatur za volitve župana in članov občinskega sveta z dne 22. septembra 2010 sestavila naslednji
SEZNAM
LIST KANDIDATOV ZA VOLITVE
ČLANOV OBČINSKEGA SVETA OBČINE KOMENDA
V VOLILNI ENOTI ŠTEVILKA 1 - KOMENDA
Volilna enota številka 1 - Komenda obsega območje naslednjih naselij:
Breg pri Komendi, Gmajnica, Gora pri Komendi, Klanec, Komenda, Komendska Dobrava, Križ, Mlaka, Nasovče, Podboršt pri Komendi in Potok pri Komendi.
V seznam so vpisane naslednje liste kandidatov:
I. NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA
1. DANICA ZMRZLIKAR
Rojena: 1.2.1953
Spol: ženska
Stanujoča: NASOVČE 5, 1218 KOMENDA
Poklic: UPOKOJENKA
Delo, ki ga opravlja: -
2. MATJAŽ ŠMAUC
Rojen: 2.7.1970
Spol: moški
Stanujoč: GORA PRI KOMENDI 24 A, 1218 KOMENDA
Poklic: KMETIJSKI TEHNIK
Delo, ki ga opravlja: KOMERCIALNO TEHNIČNA PODPORA UPORABNIKOM
3. JOŠKO GUNA
Rojen: 3.3.1949
Stanujoč: GMAJNICA 43, 1218 KOMENDA
Poklic: KOVINOSTRUGAR
Delo, ki ga opravlja: VZDRŽEVANJE STROJEV IN NAPRAV
4. SONJA PODBORŠEK
Rojena: 11.3.1966
Stanujoča: GLAVARJEVA CESTA 61 A, 1218 KOMENDA
Poklic: DIPL. VZGOJITELJICA PREDŠOLSIH OTROK
Delo, ki ga opravlja: DRUGA UČITELJICA V 1. RAZREDU OŠ
5. KAROL CAR
Rojen: 6.11.1953
Stanujoč: BREG PRI KOMENDI 14 C, 1218 KOMENDA
Poklic: TEHNIK TELEKOMUNIKACIJ
Delo, ki ga opravlja: BREZ ZAPOSLITVE
6. ANTON POGAČAR
Rojen: 16.2.1954
Stanujoč: GORA PRI KOMENDI 21 A, 1218 KOMENDA
Poklic: UNIV. DIPL. STROJNI ING.
Delo, ki ga opravlja: SAMOSTOJNI PODJETNIK
II. SOCIALNI DEMOKRATI
1. MARKO DOBNIKAR
Rojen: 24.9.1964
Stanujoč: GMAJNICA 87, 1218 KOMENDA
Poklic: KOMUNALNI INŽENIR
Delo, ki ga opravlja: ANALITIK
2. HELENE DROLC
Rojena: 6.8.1965
Stanujoča: GMAJNICA 41, 1218 KOMENDA
Poklic: EKONOMSKO KOMERCIALNI TEHNIK
Delo, ki ga opravlja: KOMERCIALIST
3. VENČESLAV PERKO
Rojen: ...
Stanujoč: ...
Poklic: ...
Delo, ki ga opravlja: ...
4. BOŠTJAN PERŠIN
Rojen: 20.2.1969
Stanujoč: MLAKA 37 C, 1218 KOMENDA
Poklic: ORODJAR
Delo, ki ga opravlja: ADMINISTRATOR
5. ALENKA LENARČIČ
Rojena: 13.2.1951
Stanujoča: JEZERŠKOVA ULICA 10, 1218 KOMENDA
Poklic: ADMINISTRATIVNI TEHNIK
Delo, ki ga opravlja: UPOKOJENKA
6. SLAVKO KREMŽAR
Rojen: 12.8.1957
Stanujoč: GMAJNICA 64, 1218 KOMENDA
Poklic: EKONOMSKI TEHNIK
Delo, ki ga opravlja: PODJETNIK
7. JOŽEF LEVEC
Rojen: 29.3.1927
Stanujoč: KREKOVA ULICA 14, 1218 KOMENDA
Poklic: PROFESOR ZGODOVINE
Delo, ki ga opravlja: UPOKOJENEC
8. VLADIMIRA KOGOVŠEK VOVK
Rojena: 29.3.1969
Stanujoča: SADARJEVA ULICA 19, 1218 KOMENDA
Poklic: DIPL. ING. ORGANIZATOR
Delo, ki ga opravlja: USLUŽBENKA
9. RAMO REKANOVIĆ
Rojen: 25.3.1940
Stanujoč: GMAJNICA 25, 1218 KOMENDA
Poklic: KOVINAR
III. SLS
Rojen: 13.1.1962
Stanujoč: PODBORŠT PRI KOMENDI 10 B, 1218 KOMENDA
Poklic: MAG. EKON., UNIV. DIPL. EKON., DIPL.INŽ. STROJNIŠTVA
Delo, ki ga opravlja: VODJA VZDRŽEVANJA OBJEKTOV
Rojena: 19.4.1977
Stanujoča: KRIŽ 46, 1218 KOMENDA
Poklic: -
Rojen: 10.2.1965
Stanujoč: GLAVARJEVA CESTA 50, 1218 KOMENDA
Poklic: KMETIJSKA ŠOLA - KMET
Delo, ki ga opravlja: KMETOVALEC
Rojena: 19.11.1961
Stanujoča: POTOK PRI KOMENDI 3, 1218 KOMENDA
Poklic: KOMERCIALIST – GEA COLLEGE
Delo, ki ga opravlja: KOMERCIALIST – PRODAJA IGRAČ
Rojen: 3.8.1954
Stanujoč: BREG PRI KOMENDI 3, 1218 KOMENDA
Poklic: AVTOKLEPAR – KMETIJSKA ŠOLA
Rojena: 23.5.1964
Stanujoča: PODBORŠT PRI KOMENDI 4, 1218 KOMENDA
Poklic: TRGOVSKI POSLOVODJA
Delo, ki ga opravlja: POŠTNA USLUŽBENKA
Rojen: 12.8.1961
Stanujoč: MLAKA 34, 1218 KOMENDA
Poklic: AVTOMEHANIK
Delo, ki ga opravlja: AVTOMEHANIK - KMETOVALEC
Rojen: 10.6.1969
Stanujoč: KLANEC 40, 1218 KOMENDA
Poklic: GRADBENA ŠOLA - GRADBENIK
Rojen: 12.7.1956
Stanujoč: NASOVČE 10 A, 1218 KOMENDA
Poklic: KLJUČAVNIČAR
Delo, ki ga opravlja: IZDELOVALEC ORODIJ
IV. LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE
1. STANISLAV ZARNIK
Rojen: 30.10.1953
Stanujoč: PODBORŠT PRI KOMENDI 22 B, 1218 KOMENDA
Poklic: URADNIK
Delo, ki ga opravlja: VODJA SLUŽBE
2. ROMAN GROŠELJ
Rojen: 19.4.1959
Stanujoč: KLANEC 47D, 1218 KOMENDA
Poklic: GIMNAZIJSKI MATURANT
Delo, ki ga opravlja: VODJA POSLOVALNICE
3. KATARINA MAREN
Rojena: 30.5.1976
Stanujoča: GMAJNICA 7, 1218 KOMENDA
Poklic: EKONOMISTKA
Delo, ki ga opravlja: KOMERCIALISTKA
4. PETER PETERLIN
Rojen: 13.8.1938
Stanujoč: KRIŽ 41 A, 1218 KOMENDA
Poklic: UPOKOJENEC
5. SREČO KRMAVNAR
Rojen: 11.5.1942
Stanujoča: SADARJEVA ULICA 1, 1218 KOMENDA
6. OSREDKAR FRANC
Rojen: 28.7.1948
Stanujoč: NASOVČE 6, 1218 KOMENDA
7. MARIJA KOŽELJ
Rojena: 9.9.1939
Stanujoča: GORA PRI KOMENDI 16 A, 1218 KOMENDA
8. BOGOMIL ŠEST
Rojen: 29.9.1947
Stanujoč: ZADRUŽNA ULICA 28, 1218 KOMENDA
Poklic: MAG. JAVNEGA MANAGEMENTA
Delo, ki ga opravlja: PROKURIST
V. SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1. ALEŠ MARINKO
Rojen: 4.7.1968
Stanujoč: GMAJNICA 27 A, 1218 KOMENDA
Poklic: RAČUNOVODJA
Delo, ki ga opravlja: VODENJE RAČUNOVODSKEGA SERVISA
2. BOJAN ŠKOF
Rojen: 22.10.1965
Stanujoč: KRANJSKA POT 15, 1218 KOMENDA
Poklic: UNIV. DIPL. ORG.
Delo, ki ga opravlja: VODJA RAZVOJA KADROV
3. MARIJA VESEL
Rojena: 28.3.1953
Stanujoča: KRIŽ 33, 1218 KOMENDA
4. VLADIMIR DAJČ
Rojen: 13.3.1951
Stanujoč: ČEBULJEVA ULICA 6, 1218 KOMENDA
Poklic: UNIVERZITETNI
Delo, ki ga opravlja: VODJA NABAVE
5. ANTON LUKANC
Rojen: 17.1.1946
Stanujoč: ZAJČEVA CESTA 37, 1218 KOMENDA
Poklic: ELEKTRO TEHNIK
6. MARIJA FERJUC
Rojena: 6.2.1947
Stanujoča: GMAJNICA 117, 1218 KOMENDA
7. ROMAN PLEVEL
Rojen: 25.2.1975
Stanujoč: NASOVČE 16 A, 1218 KOMENDA
Poklic: GRADBENI ING.
Delo, ki ga opravlja: VODJA GRADBIŠČA
8. JOŽE BREMŠAK
Rojen: 29.8.1965
Stanujoč: GMAJNICA 30, 1218 KOMENDA
Poklic: STROJNI KLJUČAVNIČAR
Delo, ki ga opravlja: OBLIKOVALEC KOVIN
9. MIRA JENKO ROGELJ
Rojena: 25.11.1963
Stanujoča: GMAJNICA 97, 1218 KOMENDA
Poklic: MAG. DR. VET. MED.
Delo, ki ga opravlja: VETERINARKA
VI. LNO - LISTA NEODVISNIH OBČANOV OBČINE KOMENDA
1. JURIJ KERN
Rojen: 7.12.1971
Stanujoč: KLANEC 48 A, 1218 KOMENDA
Poklic: DIPL. EKONOMIST
Delo, ki ga opravlja: GA – IZVRŠILNI DIREKTOR ZA TUJE TRGE
2. MIHAELA POGLAJEN
Rojena: 29.9.1962
Stanujoča: GLAVARJEVA CESTA 59 A, 1218 KOMENDA
Poklic: UPRAVNI TEHNIK
Delo, ki ga opravlja: REFERENT ZA DAVČNO KONTROLO
3. TOMAŽ SODNIK
Rojen: 4.4.1973
Stanujoč: BREG PRI KOMENDI 14, 1218 KOMENDA
Poklic: STAVBNI KLEPAR
4. MARTA KERN
Rojena: 29.1.1957
Stanujoča: KLANEC 48, 1218 KOMENDA
Poklic: PRODAJALKA
Delo, ki ga opravlja: POSLOVODJA
5. DARKO BOLARIČ
Rojen: 11.8.1964
Stanujoč: SADARJEVA ULICA 17, 1218 KOMENDA
Poklic: GRADBENI TEHNIK
6. JUDITA KOHEK
Rojena: 15.10.1968
Stanujoča: ČEBULJEVA ULICA 12, 1218 KOMENDA
7. ROK VRHOVNIK
Rojen: 7.2.1982
Stanujoč: KRIŽ 43, 1218 KOMENDA
8. ANTON SMREKAR
Rojen: 28.4.1976
Stanujoč: MLAKA 23 B, 1218 KOMENDA
Poklic: ELEKTROTEHNIK - ELEKTRONIK
Delo, ki ga opravlja: SERVISER
VII. TRN
Rojen: 23.1.1968
Stanujoč: GMAJNICA 7 A, 1218 KOMENDA
Poklic: STROJNI TEHNIK
Delo, ki ga opravlja: DIREKTOR
Rojena: 18.7.1947
Stanujoča: PODBORŠT PRI KOMENDI 19 D, 1218 KOMENDA
Poklic: TEKSTILNI TEHNIK
Rojen: 9.5.1952
Stanujoč: KRIŽ 12, 1218 KOMENDA
Poklic: MIZAR
Rojena: 5.2.1964
Stanujoča: ZADRUŽNA ULICA 9, 1218 KOMENDA
Poklic: FARMACEVT
Delo, ki ga opravlja: LEKARNAR
Rojen: 18.6.1938
Stanujoč: KLANEC 13, 1218 KOMENDA
Poklic: KOVAŠTVO
Rojena: 6.2.1989
Stanujoča: GORA PRI KOMENDI 3, 1218 KOMENDA
Delo, ki ga opravlja: ŠTUDENTKA
Stanujoč: GORA PRI KOMENDI 18, 1218 KOMENDA
Poklic: GOZDAR
Rojena: 19.5.1972
Stanujoča: GMAJNICA 69, 1218 KOMENDA
Poklic: SOCIALNA DELAVKA
Delo, ki ga opravlja: INŠTRUKTORICA
Rojen: 17.1.1964
Stanujoč: BREG PRI KOMENDI 14 A, 1218 KOMENDA
Delo, ki ga opravlja: VODJA IZMENE
IX. LISTA VEM (VSEM ENAKE MOŽNOSTI
Rojen: 16.12.1948
Stanujoč: ZAJČEVA CESTA 9, 1218 KOMENDA
Rojena: 2.2.1980
Stanujoča: GLAVARJEVA CESTA 92, 1218 KOMENDA
Delo, ki ga opravlja: ORGANIZATOR KULTURNE – RAZVEDRILNE DEJAVNOSTI
Rojen: 12.2.1964
Stanujoč: KLANEC 1, 1218 KOMENDA
Delo, ki ga opravlja: STROKOVNI DELAVEC ZPIZ
Rojena: 21.2.1981
Stanujoča: ZAJČEVA CESTA 9, 1218 KOMENDA
Delo, ki ga opravlja: FINANČNO RAČUNOVODSKA DELA
Rojen: 30.12.1969
Stanujoč: GLAVARJEVA CESTA 21, 1218 KOMENDA
Poklic: TRGOVINSKI POSLOVODJA
Rojena: 18.12.1982
Stanujoča: ČEBULJEVA ULICA 15, 1218 KOMENDA
Poklic: FRIZER
Delo, ki ga opravlja: NATAKAR
Rojen: 26.2.1956
Stanujoč: KRIŽ 23 C, 1218 KOMENDA
Poklic: GASILSKI TEHNIK
Delo, ki ga opravlja: VODJA IZMENE TEH. GAS. SLUŽBE AER. LJUBLJANA
Rojen: 14.8.1978
Stanujoč: NASOVČE 12, 1218 KOMENDA
Poklic: GOSTINSKI TEHNIK
Delo, ki ga opravlja: VODJA GOSTINSKEGA LOKALA
Rojen: 31.12.1973
Stanujoč: GORA PRI KOMENDI 22A, 1218 KOMENDA
Poklic: ELEKTRIKAR - ELEKTRONIK
Delo, ki ga opravlja: VODJA SERVISERJEV–INŠTRUKTORJEV RAČUNALNIŠTVA
V volilni enoti 1 - Komenda se voli 9 (devet) članov občinskega sveta.
Glasuje se samo za 1 (eno) listo kandidatov. Volivec lahko da 1 (en) preferenčni glas kandidatu, ki mu daje pri izvolitvi prednost pred ostalimi kandidati na listi, za katero bo glasoval.
Volitve bodo v nedeljo, 10. oktobra 2010.
Številka: 040-0005/2010-2
Komenda, 22. september 2010
Stanislava Avbelj l.r.
Predsednica OVK