|
P O R O Č I L O
|
|
|
o izidu volitev članov Občinskega sveta občine Sv. Jurij ob Ščavnici dne 10. 11. 2002
|
|
|
Občinska volilna komisija Sv. Jurij ob Ščavnici je na seji, dne 11. 11. 2002, na podlagi zapisnikov o delu volilnih odborov pri ugotavljanju izida glasovanja za volitve članov Občinskega sveta občine Sv. Jurij ob Ščavnici na volitvah 10. 11. 2002, ugotovila:
|
|
|
I
|
|
|
a) v volilne imenike na območju občine je vpisanih 2403 volivcev,
|
|
|
b) glasovalo po imeniku 1820 volivcev,
|
|
|
c) predčasno je glasovalo 6 volivcev,
|
|
|
d) po pošti glasovalo 2 volivcev,
|
|
|
e) glasovalo skupaj 1828 volivcev,
|
|
|
f) neveljavne glasovnice: 15.
|
|
|
II
|
|
|
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 1
|
|
|
Sv. Jurij – Jamna
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 252
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 86,11%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 0
|
|
|
število oddanih glasov: 217
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Marko Kraner 142
|
|
|
Silvo Lavrenčič 75
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
217
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 1 je izvoljen za člana občinskega sveta Marko Kraner.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 2
|
|
|
Blag. Kralj. Koč. Vrh
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 202
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 68,81%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 3
|
|
|
število oddanih glasov: 139
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Milan Domajnko 58
|
|
|
Anton Kreft 55
|
|
|
Majda Rojs 23
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
136
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 2 je izvoljen za člana občinskega sveta Milan Domajnko.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 3
|
|
|
Grabonoš
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 186
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 73,66%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 2
|
|
|
število oddanih glasov: 137
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Jože Plohl 30
|
|
|
Ciril Mir 25
|
|
|
Simon Šipek 80
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
135
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 3 je izvoljen za člana občinskega sveta Simon Šipek.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 4
|
|
|
Čak-Drag-Bis
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 265
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 71,32%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 4
|
|
|
število oddanih glasov: 189
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Leopold Trbuc 65
|
|
|
Ludvik Ketiš 52
|
|
|
Mirko Križan 68
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
185
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 4 je izvoljen za člana občinskega sveta Mirko Križan.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 5
|
|
|
Rož.V-Stan.
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 272
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 75%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 0
|
|
|
število oddanih glasov: 204
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Marjan Kraner 106
|
|
|
Stanislav Jurkovič 51
|
|
|
Tatjana Trnovec 47
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
204
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 5 je izvoljen za člana občinskega sveta Marjan Kraner.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 6
|
|
|
Kup-Seliš
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 161
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 81,99%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 3
|
|
|
število oddanih glasov: 132
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Marta Postružnik 20
|
|
|
Jožef Forjan 6
|
|
|
Marjan Korelc 45
|
|
|
Andrej Vrzel 58
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
129
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 6 je izvoljen za člana občinskega sveta Andrej Vrzel.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 7
|
|
|
Sl-Bol-Žih
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 291
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 79,04%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 1
|
|
|
število oddanih glasov: 230
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Stanko Gregorec 158
|
|
|
Franc Kšela 71
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
229
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 7 je izvoljen za člana občinskega sveta Stanko Gregorec.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 8
|
|
|
Sovjak
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 239
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 71,13%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 0
|
|
|
število oddanih glasov: 170
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Simona Filipič 52
|
|
|
Marijan Kocuvan 118
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
170
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 8 je izvoljen za člana občinskega sveta Marijan Kocuvan.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 9
|
|
|
St.G-Žen-Brez
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 167
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 71,86%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 0
|
|
|
število oddanih glasov: 120
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Anton Klemenčič 41
|
|
|
Jože Krajnc 79
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
120
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 9 je izvoljen za člana občinskega sveta Jože Krajnc.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 10
|
|
|
Gab-Gal-Kok-Kut
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 197
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 77,66%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 2
|
|
|
število oddanih glasov: 153
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Matija Perša 49
|
|
|
Mirko Ljubec 65
|
|
|
Beno Rohitelj 37
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
151
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 10 je izvoljen za člana občinskega sveta Mirko Ljubec.
|
|
|
VOLILNA ENOTA ŠT. 11
|
|
|
Gra-Terb-M.Mor
|
|
|
vpisani v volilni imenik: 171
|
|
|
obč. sv.
|
|
|
volilna udeležba: 76,61%
|
|
|
neveljavne glasovnice: 0
|
|
|
število oddanih glasov: 131
|
|
|
Kandidati za občinski svet
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Ime in priimek Št. glas.
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
Daniel Tancoš 64
|
|
|
Ivan Trbuc 17
|
|
|
Anton Meznarič 50
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
131
|
|
|
-----------------------------------------
|
|
|
V volilni enoti št. 11 je izvoljen za člana občinskega sveta Daniel Tancoš.
|
|
|
|
|
|
Št. 00609-00002/2002
Sv. Jurij ob Ščavnici, dne 11. novembra 2002.
Predsednik
Občinske volilne komisije
Sv. Jurij ob Ščavnici
Dragan Kujundižič, univ. dipl. prav. l. r.
Člani:
Franc Lančič, l. r.
Albin Krajnc l. r.
Olga Žmavc l. r.
Franci Čuš ml. l. r.
|
|